Ár : Ingyenes GEMENC IGAZGATÓSÁG
05-10-20 65 Látták

Magyarország egyik legjelentősebb pénzügyi, biztosítási és befektetési szolgáltatójának a megbízott partnere, értékesítési irodáiba keres
ÜGYFÉLKAPCSOLATI TANÁCSADÓT
Első lépésként végezd el kompetencia tesztünket. ITT ÉRED EL: https://play.benchmark.games/hu/3548
(eredményét Te is megkapod az email címedre)
TEDD MAGAD PRÓBÁRA MOST! https://play.benchmark.games/hu/3548
Rád váró feladatok:
• Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
• Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
• Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése
• Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
• A társaság termékeinek értékesítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztári paletta)
• Értékesítési akciókban való aktív részvétel
Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatási rendszer
• Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
• Átlátható, jól tervezhető szakmai vagy vezetői karrierépítési lehetőség
• Hivatásindító támogatás
• Önálló és felelősségteljes munka
• Inspiratív irodai környezet
Elvárásaink:
• Középfokú végzettség (Előny: diploma pénzügyi vagy gazdasági szakirányon)
• Etikus magatartás
• Képesség önálló munkavégzésre
• Nyitottság az új technológiák alkalmazására
• Felelősségteljes munkavégzés, ügyfélközpontúság, problémamegoldó készség
• Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
Jelentkezni a kompetencia teszt kitöltésével tudsz: https://play.benchmark.games/hu/3548
(a teszt eredményét Te is megkapod az email címedre)

Molnár Endre
Területi Igazgató

  Üzenet küldése

Kapcsolódó hirdetések

Telepőr Gyomaendrőd

Álláshirdetés! Gyomaendrőd területén lévő telephelyre telepőr munkatársak jelentkezését várjuk, teljes munkaidőben, akár azonnali kezdéssel, versenyképes fizetéssel. Teendők: telephely őrzése. Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését várjuk…

Általános ügyintézői állás

Munkatársakat keresünk szolnoki irodánkba általános ügyintézői, adminisztratív munkakörre. Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk. Nyelvismeret, jogosítvány előny. Fényképes önéletrajzát az ugyintezes@my.com címre kérjük.

Ho szigerelok Svajcba

Ho szigeteloket keresunk Svajcba .Erdek Viber szam 0041786046269 Robert

Hirdetés jelentése

Mai ajánlatunk

Ingyenes hirdetés / Álláshirdetés feladása, regisztráció nélkül!